Підсумки проведення I Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні системи та технології в медицині» ISM-2018

     30 листопада I Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні системи та технології в медицині» ISM-2018, яка зібрала у стінах ХНУРЕ провідних науковців Харкова, України та світу, закінчила свою роботу. 

     Протягом трьох днів науковці обговорювали тенденції використання у медицині новітніх розробок та інноваційних систем для діагностики, а також профілактику та лікування захворювань із впровадженням сучасних технологій.

      В останній день конференції у ХНУРЕ відбулось засідання круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрантів «Інформаційні системи та технології в медицині: сучасні виклики та перспективи», а також підведення підсумків та урочисте закриття заходу, на якому гості отримали сертифікати учасників.

 

  Ð£ ХНУРЕ стартувала міжнародна науково-практична конференція                 Ð—акінчила свою роботу I Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні системи та технології в медицині»